طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

از حدود سال ۲۰۰۹ اپلیکیشن ها در کنار وب سایتها ابزار و فرصتی جدید بوجود آوردند. بنگاههای اقتصادی گوناکون اقدام به طراحی اپلیکیشن ها مختلف و متنوع نموده اند. شاید در کنار یک سایت قدرتمند ، چندین اپلیکیشن مورد نیاز باشد. اپلیکیشن ها می توانند کاربر را به سرعت به مقصود رسانند. شرکتهای فعال در زمینه ی فناوری اطلاعات ده سالی است که اوقات خود را صرف طراحی اپلیکیشن های گوناگون و متنوع می کنند.

موفق ترین شرکتهای چند سال اخیر چه در ایران و چه در جهان بیشتر مستریان خود را از طریق طراحی اپلیکیشن جذب کرده اند. شاید اولین موردی که به ذهن برسد خدمات تاکسی اینتنرنتی است. تاکسی های اینترنتی که در سال ۲۰۰۹ شروع به کار کردند در اروپا و امریکا . شروع کننده ی مسیری بودند که بعد از حدود ۱۱ سال الان تقریبا هر کشور یا شهری تاکسی اینترنتی خود را دارد. و این موضوع به شکل کامل بومی شده.

طراحی اپلیکیشن

این خدمات تماما از طریق اپلیکیشن هایی پشتیبانی می شوند که توسط تعداد زیادی از توسعه دهندگان آی تی طراحی و عرضه شده است. تاکسی اینترنتی اوبر در حال حاضر ۱۲۰۰۰ کارمند دارد و در بیش از ۶۰۰ شهر فعال می باشد. سود خالص این شرکت در سال ۲۰۱۶ حدود ۷ میلیارد دلار بود. تمام این ها نشان دهنده ی سود آور بودن این اپلیکیشن ها می باشد. اپلیکیشن ها به شکل مویرگی در تمام عرصه های زندگی نفوذ کرده اند.

امروزه ابرسایتهایی فقط به عرضه ی آخرین اپلیکیشن ها می پردازند. و بنگاههای خبری دنیا اقدام به نشان دادن آخرین اپلیکیشن ها می نمایند و مخاطبین خود را متعجب می کنند . این سایتها از عرضه اپلیکیشن های جدید سود سرشاری کسب کرده اند. اما اپلیکیشن به چه کار می آید؟

طراحی اپلیکیشن

شاید عده ای فکر کنند که اپلیکیشن فقط به کار کمپانی های بزرگ می آید . لازم است توضیح دهم که در حال حاضر کسب و کارهای کوچک هم به اپلیکیشن ها روی آورده اند. اپلیکیشن ها می توانند مخاطبین را به سرعت راهنمایی و کارها را به سرعت انجام دهند. می توان دقت کارها را با طراحی اپلیکیشن های مختلف نیز بالا برد.

برای داشتن اپلیکیشنی قدرتمند حتما قبل از هر کاری مشورت کنید. اپلیکیشن به خاطر تفاوتهای بنیادین با وب سایت طراحی پیچیده ای دارد و اگر قسمتی دچار اختلال شود موجب تحمیل هزینه های سنگین به سفارش دهنده می شود. تیم فنی گروه داده کاوی رایبرگ با آنالیز دقیق کسب و کار شما چندین راه حل برای طراحی اپلیکیشن ارائه می دهد. شما می توانید با انتخاب یکی یا چند تا از این پلن ها اپلیکیشن یا اپلیکیشنهای قدرتمندی در اختیار داشته باشید.

Mobile communication by smartphone apps to services available on the internet

 

 

 

نوشتهٔ پیشین
سئوی سایت
نوشتهٔ بعدی
امنیت اطلاعات

پست های مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟