سئو ی سایت مخفف بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو گر (Search Engine Optimization) می باشد. شاید برای خیلی از کسب و کارها کسب رتبه اول گوگل خیلی رویایی باشد. ولی گروه داده کاوی رایبرگ با تحلیل و آنالیز سایت شما و کلید واژه های مدنظرتان می تواند به سرعت شما را به صفحه اول گوگل برساند. بودن در صفحه اول گوگل به معنی بیشتر دیده شدن است و مخاطبین بیشتر بالقوه می تواند به مشتریان موقتی یا حتی دائمی شما تبدیل شوند.

سئو ی سایت

سئو ی سایت

اما چرا برای دیده شدن باید سایتمان را سئو کنیم؟ کسب و کارهای مختلف بوجود می آیند تا خدمتی یا کالایی را عرضه کنند. اما قسمت تولید بخشی جداست و قسمت فروش بخشی تخصصی و مجزاست. کمپانی های بزرگ با استخدام کارمندان خبره در زمینه فروش و بازاریابی سرمایه گذاری های عظیمی برای فروش کالا یا خدمات خود می کنند. در نگاه اول به نظر میرسد که بخش تولید اهمیت بیشتری نسبت به فروش دارد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

اما و صد اما شاید اهمیت بخش فروش بیشتر از تولید نباشد حداقل برابر است. کمپانی ها و کسب و کارهای مختلف قبل از شروع در مرحله ی اول اقدام به بازاریابی محصول و خدمت خود می کنند و می سنجند که آیا حیطه ای که به آن وارد شدند آیا صرفه اقتصادی دارید. پس پیش و بیش از هر اقدامی باید به بازرایابی پرداخت. بازاریابی صحیح شایدکسب و کاری را متحول و بازاریابی ضعیف کسب و کار پررونقی را به ورشکستگی بکشاند.

در میان انواع بازاریابی مانند تیزرهای تلویزیونی و آگهی های روزنامه ها و مجلات و بیلبورد ها شاید به صرفه ترین و به روز ترینشان بازرایابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باشد. برای پخش ثانیه ای آگهی از تلویزیون شاید میلیون ها تومن باید خرج کرد . همچنین برای کرایه ی بیلبوردهای شهری روزانه هزینه های گزافی باید پرداخت . اما برای بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ هزینه ها به شکل واضحی کم و به صرفه هستند.

سئو

برای سئو و بهینه سازی شایت شما ابتدا اقدام به آنالیز سایت می نماییم. باید متوجه بشویم تا سایت شما در چه نقطه ای است. شاید سایتی نیاز داشته باشد که ماهها و چه بسا سال ها بهینه سازی و سئو شود. اما سایتی با توجه به طراحی کامل و بی نقص اش زمان زیادی نخواهد و به سرعت به نتیجه مطلوب برسد. همچنین باید در نظر داشت که رسیدن به نتیجه ی مطلوب برای برخی کلیدواژه ها بسیار مشکل و پیچیده می باشد.

و همچنین ممکن است برخی کلیدواژه ها سئو ی آسان و راحتی داشته باشد. همه ی این موارد توسط تیم فنی گروه داده کاوی رایبرگ آنالیز می شود و با توجه به آن راه حلهایی به مشرتیان پیشنهاد می گردد. برای شروع بهینه سازی و سئو ی سایتتان لحظه ای دریغ نکنید. شاید در رقابت سالم با دیگر رقیبان در بازار فردا برای ورود به عرصه مجازی دیر باشد. سرنوشت محتوم تمامی کسب و کارها مجازی شدن هست. پس تا دیر نشده اقدام کنید.

یهینه سازی

تیم فنی گروه داده کاوی رایبرگ با توجه به سابقه ی فعالیت در بازارهای مختلف اعم از تولیدی و خدماتی و بازرگانی ، می تواند راه حلهای متنوعی برای بهبود کسب و کار شما ارائه کند. ما فقط برای شما سایت طراحی و سئو نمی کنیم . بلکه می توانیم راههای متنوعی را برای بهبود کسب و کارتان ارائه دهیم تا بتوانید سود سرشاری کسب کنید . راه حلهای ارائه شده کامل نوین و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها می باشد.

بهینه سازی

بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت چندین مرحله و همچنین چندین سطح دارد. ما می توانیم در سطوح مختلف سایت شما را بهینه و پربازدید کنیم. ما می توانیم از طریق سئوی آنلاین و سئوی آفلاین به بهترین نحو و ماندگارترین حالت سایت شما را به صفحه اول گوگل برسانیم. شاید عده ای با استفاده از راههای منسوخ برای اندک زمانی شایت شما را به صفحات بالای گوگل برسانند ولی ماندگار نباشد. اما متخصصین ما با تحلیل و آنالیز دقیق سایت شما را به شکل ماندگار به صفحه ی نخست گوگل خواهند رساند.

اگر قبل از بهینه سازی و سئو برای طراحی سایتتان هم به ما مراجعه کنید . ما می توانیم سایتتان را با استفاده از روشهای نوین به شکل افلاین سئو کرده و سپس در ادامه با استفاده از روشهای دیگر سایتتان را به شکل آنلاین سئو نموده و به سرعت میزان بازدید کنندگانتان را افزایش داده و کسب رتبه یک گوگل را نصیبتان کنیم. قدری تامل کنید . آیا تبلیغ از طریق بیلبورد به صرفه تر است یا با استفاده از سئو و بهینه سازی؟

گوگل با استفاده از راههای گوناگون اقدام به امتیازدهی به سایتهای مختلف می کند. یکی از روشهای مرسوم این سایت قدرتمند ، استفاده از خزنده است. خزنده های گوگل رباتهایی هستند که دائم در صفحات وب جستجو می کنند و به صفحات و ابر مطالب و سایتها امتیازدهی می کنند. شاید در نگاه اول بپرسید این امتیاز دهی به چه کار می آید . شاید اگر برای مدتی امتیازهای مثبت از گوگل دریافت کنید. گوگل هم سایت شما را به صفحات برتر خود می آورد.

سئو

سئو

خزنده های گوگل در عین حال که به مطالب امتیاز میدهند احتمال دارد به خاطر رعایت نکردن یک سری اصول ، تعدادی صفحات را بلاک کند و به هیچ عنوان در موتورهای جستوجوگر خود نشان ندهد. شاید استفاده از مطالب دیگران و کپی پیست کردن گناه نابخشودنی باشد از جانب گوگل. اگر میزان مطالب کپی از حدی بیشتر باشد گوگل با بلاک کردن صفحات مذکور ضربه سهمگینی به حیثیت آن سایت میزند.

پس بیایید قوانین و قواعد انتتشار مطالب را رعایت کرده و از کپی کردن بپرهیزیم. گروه داده کاوی رایبرگ با نویسندگانی درخور همیشه در پی انتشار مطالب ابتکاریست. و این قول را به شما می دهد که به هیچ عنوان از مطالب و دیگران کپی نخواهد کرد.

ما می توانیم با پیاده سازی اصول خدشه ناپذیر گوگل کسب کارتان را متحول کنیک. کافیست با با ما درتماس باشید. بهینه سازی و سئو ی سایت پروسه ای تخصصی و زمان بر است پیشنهاد می کنیم برای سئو ی سایتتان به هر نهادی مراجعه نکنید شاید سئوی اشتباه موجب متضرر شدن شما شود. اگر قصد دارید سود سرشاری نصیب خود کنید قطعا همین امروز اقدام طراحی سایت و بهینه سازی آن نمایید.

نوشتهٔ پیشین
اینترنت اشیا
نوشتهٔ بعدی
طراحی اپلیکیشن

پست های مرتبط

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟